Downloads
NL EN
Menu

Contactpersonen bij ABI

Vragen of opmerkingen over een specifiek vakgebied?
Onze specialisten helpen u graag verder.

 

Cor van der Linden
Application Engineer
cvanderlinden@abi.nl
023-5175807

Ramon Bakker
Sales Engineer
rbakker@abi.nl
023-5175827

Frans Bas
Export Manager
fbas@abi.nl
06-22957013

Martin Kruithof
Sales Manager Power Transmission
mkruithof@abi.nl
023-5175805

Chris van Veen
Sales Manager Motion Control
cvanveen@abi.nl
023-5175810

Adrie Kreeft
Sales Engineer
akreeft@abi.nl
023-5175813

Ruud Rus
Sales Engineer
rrus@abi.nl
023-5175812

Peter Mous
Manager Robotics
pmous@abi.nl
023-5175811

Marc de la Court
Sales Manager Robotics
mdlcourt@abi.nl
023-5124931

Rik Jan Bakker
Project Manager
rjmbakker@abi.nl
023-5175824

Ron Groote
Inkoop & Kwaliteitsmanager
rgroote@abi.nl
023-5175818

 

Bob Bodenstaff
Electrical Engineer
bbodenstaff@abi.nl
023-5175820

Joost Lohuis
Mechanical Engineer
jlohuis@abi.nl
023-5175819

Fred de Grooth
Service Engineer
fdegrooth@abi.nl
023-5175826

Martin van Rijn
Service Engineer
mvrijn@abi.nl
023-5175828