Downloads
NL EN DE
Menu

Contactpersonen bij ABI

Heeft u vragen of opmerkingen over een bepaalde applicatie?
Onze specialisten helpen u graag verder. 

 

SALES

Ramon Bakker
Sales Manager Power Transmissions
rbakker@abi.nl
023-5175827

Frans Bas
Export Manager
fbas@abi.nl
06-22957013

Rikkert-Jan Pietersen
Sales Engineer
rjpietersen@abi.nl
023-5175806

Mahmut Öncü
Sales Engineer
moncu@abi.nl
023-5175809

Chris van Veen
Sales Manager Motion Control
cvanveen@abi.nl
023-5175810

Adrie Kreeft
Sales Engineer
akreeft@abi.nl
023-5175813

Ruud Rus
Sales Engineer
rrus@abi.nl
023-5175812

Jeroen Buis
Sales Engineer
jbuis@abi.nl
023-5124933

Aad Rhijnsburger
Sales Engineer
arhijnsburger@abi.nl
023-5124934

Peter Mous
Manager Robotics
pmous@abi.nl
023-5175811

Marc de la Court
Sales Manager Robotics
mdlcourt@abi.nl
023-5124931

Jeroen Erkamp
Project Manager Robotics
jerkamp@abi.nl
023-5124937

 



ENGINEERING

Bob Bodenstaff
Electrical Engineer
bbodenstaff@abi.nl
023-5175820

Joost Lohuis
Mechanical Engineer
jlohuis@abi.nl
023-5175819

Bo Riedeman
Mechanical Engineer
briedeman@abi.nl
023-5175817

Rik Jan Bakker
Project Manager
rjmbakker@abi.nl
023-5175824

Cor van der Linden
Senior Application Engineer
cvanderlinden@abi.nl
023-5175807

Erik Vermeulen
Application Engineer
evermeulen@abi.nl
023-5124935

Dimitris Delikonstantis
Application Engineer
ddelikonstantis@abi.nl
023-5319292

Fred de Grooth
Service Engineer
fdegrooth@abi.nl
023-5175826

Martin van Rijn
Service Engineer
mvrijn@abi.nl
023-5175828

OTHER

Martin Kruithof
Manager Operations
mkruithof@abi.nl
023-5175805

Ron Groote
Inkoop & Kwaliteit
rgroote@abi.nl
023-5175818