Downloads
NL EN DE
Menu

Contactpersonen bij ABI

Heeft u vragen of opmerkingen over een bepaalde applicatie?
Onze specialisten helpen u graag verder. 

 

SALES

Ramon Bakker
Sales Manager Power Transmissions
rbakker@abi.nl
023-5175827

LinkedIn     Skype

Geert de Jongh
Export Manager
gdejongh@abi.nl
06-22957013

Rikkert-Jan Pietersen
Sales Engineer
rjpietersen@abi.nl
023-5175806

LinkedIn     Skype

Mahmut Öncü
Sales Engineer
moncu@abi.nl
023-5175809

LinkedIn

Chris van Veen
Sales Manager Motion Control
cvanveen@abi.nl
023-5175810

LinkedIn

Aad Rhijnsburger
Sales Engineer
arhijnsburger@abi.nl
023-5124934

LinkedIn

Ruud Rus
Sales Engineer
rrus@abi.nl
023-5175812

LinkedIn

Jeroen Buis
Sales Engineer
jbuis@abi.nl
023-5124933

Peter Mous
Manager Robotics
pmous@abi.nl
023-5175811

Alexander Versendaal
Project Manager Robotics
aversendaal@abi.nl
023-5124937

 

 

Peter Mousset
Sales Engineer Robotics
pmousset@abi.nl
+31 23 5124931



ENGINEERING

Fred de Grooth
Service Engineer
fdegrooth@abi.nl
023-5175826

Martin van Rijn
Service Engineer
mvrijn@abi.nl
023-5175828